Відзначення Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги у Моначинівському НВК
Відзначення Дня пам\

Поділитися новиною:

Відзначення Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги у Моначинівському НВК

8 травня 2017 року у с. Моначинівка відбулися заходи, присвячені відзначенню Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги

8 травня 2017 року у с. Моначинівка відбулися заходи, присвячені відзначенню Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги.

У сільському клубі с. Монаинівка відбувся урочистий концерт, у якому взяли участь учні Моначинівського НВК. Діти заспівали відомі українські пісні про війну, декламували вірші, і звернулися до ветеранів зі словами подяки. Всім селом згадували тих, хто ніколи не повернувся з полів битви. 

Після концерту учні урочисто поклали вінки до пам'яника воїнам - уродженцям с. Моначинівка, що загинули у роки ІІ Світової війни.

 

Альбом: Відзначення Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги у Моначинівському НВК Альбом: Відзначення Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги у Моначинівському НВК Альбом: Відзначення Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги у Моначинівському НВК Альбом: Відзначення Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги у Моначинівському НВК Альбом: Відзначення Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги у Моначинівському НВК Альбом: Відзначення Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги у Моначинівському НВК Альбом: Відзначення Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги у Моначинівському НВК Альбом: Відзначення Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги у Моначинівському НВК Альбом: Відзначення Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги у Моначинівському НВК Альбом: Відзначення Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги у Моначинівському НВК Альбом: Відзначення Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги у Моначинівському НВК
Web-адреса: monachinivka-nvk.kupyansk.info/news/id/10390 | Переглядів: 165Дата публікації: 22:28 12.05.2017
Директор

Реуцька Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Виховна робота
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих