Літній мовний табір у Моначинівському НВК
Літній мовний табір у Моначинівському НВК

Поділитися новиною:

Літній мовний табір у Моначинівському НВК

З 29 травня по 2 червня 2017 року у Моначинівському НВК працював літній мовний табір

З 29 травня по 2 червня 2017 року у Моначинівському НВК працював літній мовний табір з денним перебуванням "Jolly Trip".

Цього року наш загін налічував 15 учнів 4-7 класів. Робота табору розпочиналася о 9-30 і завершувалася о 13-30. Куратором табору виступила вчитель іноземної мови Близнюк Тетяна Сергіївна.

У рамках табірних заходів діти мали можливість активно спілкуватися, розвивати навички розмовного і письмового мовлення, поповнити свій лексичний запас, а також збагатити загальні знання про оточуючий світ, розширити світогляд і просто активно відпочити і розважитися.

Пісенні і літературні конкурси, граматичні практикуми, мовленнєві цікавинки, англомовні розмальовки і мультфільми, проекти і колективні творчі справи - це ще неповний список того, у чому взяли участь діти під час відпочинку у мовному таборі.

Літній мовний табір "Jolly Trip" продовжить свою роботу наступного літа, тож запрошуємо учнів і вихованців Моначинівського НВК до табору у 2017 / 2018 навчальному році.

 

Альбом: Літній мовний табір у Моначинівському НВК Альбом: Літній мовний табір у Моначинівському НВК Альбом: Літній мовний табір у Моначинівському НВК Альбом: Літній мовний табір у Моначинівському НВК Альбом: Літній мовний табір у Моначинівському НВК Альбом: Літній мовний табір у Моначинівському НВК Альбом: Літній мовний табір у Моначинівському НВК Альбом: Літній мовний табір у Моначинівському НВК Альбом: Літній мовний табір у Моначинівському НВК Альбом: Літній мовний табір у Моначинівському НВК Альбом: Літній мовний табір у Моначинівському НВК Альбом: Літній мовний табір у Моначинівському НВК Альбом: Літній мовний табір у Моначинівському НВК Альбом: Літній мовний табір у Моначинівському НВК Альбом: Літній мовний табір у Моначинівському НВК Альбом: Літній мовний табір у Моначинівському НВК
Web-адреса: monachinivka-nvk.kupyansk.info/news/id/10586 | Переглядів: 201Дата публікації: 09:02 03.06.2017
Директор

Реуцька Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Виховна робота
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих