Свято 1 Вересня в Моначинівському НВК
Свято 1 Вересня в Моначинівському НВК

Поділитися новиною:

Свято 1 Вересня в Моначинівському НВК

Першого вересня 2017р. в Моначинівському НВК урочисто відбулося свято - День знань

      На святі були присутні почесні гості, спонсори, батьки та жителі села. Головними винуватцями свята були першокласники, яких під музику та оплески завели на свято їх батьки. На вишитому рушнику вони благословили своїх дітей житом - пшеницею та короваєм.

      Директор та гості привітали першачків та всіх присутніх зі святом і вручили подарунки. Гумористичними віршами привітали їх і старшокласники.  Лунали пісні про Україну. Учні у вишиванках привітали своїх учителів квітами.

       Після того, як пролунав перший дзвоник, старшокласники завели першачків під оберегами українського народу - рушниками, які тримали батьки, на перший урок.

Альбом: Свято 1 Вересня в Моначинівському НВК Альбом: Свято 1 Вересня в Моначинівському НВК Альбом: Свято 1 Вересня в Моначинівському НВК Альбом: Свято 1 Вересня в Моначинівському НВК Альбом: Свято 1 Вересня в Моначинівському НВК Альбом: Свято 1 Вересня в Моначинівському НВК Альбом: Свято 1 Вересня в Моначинівському НВК Альбом: Свято 1 Вересня в Моначинівському НВК Альбом: Свято 1 Вересня в Моначинівському НВК Альбом: Свято 1 Вересня в Моначинівському НВК Альбом: Свято 1 Вересня в Моначинівському НВК Альбом: Свято 1 Вересня в Моначинівському НВК
Web-адреса: monachinivka-nvk.kupyansk.info/news/id/11003 | Переглядів: 175Дата публікації: 17:48 07.09.2017
Директор

Реуцька Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Виховна робота
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих