Виховна година "Який він справжній друг"
Виховна година \"Який він справжній друг\"

Поділитися новиною:

Виховна година "Який він справжній друг"

17.11.2017 року у 7 класі Моначинівського НВК була проведена виховна година "Який він справжній друг"

Відповідно до виховного плану 17 листопада в 7-му класі Моначинівського НВК була проведена відкрита виховна година  «Який він справжній друг». Метою заходу стало виховання у дітей таких якостей як дружелюбність та гуманізм. Класний керівник, Краснокутська Оксана Віталіївна, поставила перед собою такі завдання:  стимулювати почуття відповідальності за те з ким дружимо; виховувати почуття значимості існування друга в житті кожної людини; усвідомити потребу кожної людини в існуванні друзів, у відчутті, яке дає дружба, як необхідну умову добробуту особистості; сформувати знання хто такий друг і що таке дружба; уміння проявити бережне ставлення до дружби; тактовно вказати на недоліки друга.

Захід пройшов в невимушеній дружній атмосфері, за чашкою чаю та солодощами. Оксана Віталіївна разом з дітьми обговорила як важливо мати друзів. Дітям було запропоновано пройти цікаві тести на визначення дружелюбності. Діти були в захваті від нестандартного формату виховної години яка їх ще більше об’єднала і здружила.

 

Альбом: Виховна година "Який він справжній друг" Альбом: Виховна година "Який він справжній друг" Альбом: Виховна година "Який він справжній друг" Альбом: Виховна година "Який він справжній друг" Альбом: Виховна година "Який він справжній друг" Альбом: Виховна година "Який він справжній друг" Альбом: Виховна година "Який він справжній друг"
Web-адреса: monachinivka-nvk.kupyansk.info/news/id/11610 | Переглядів: 145Дата публікації: 17:16 20.11.2017
Директор

Реуцька Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Виховна робота
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих