День гідності і свободи
День гідності і свободи

Поділитися новиною:

День гідності і свободи

21 листопада 2017 року у Моначинівському НВК пройшов день гідності і свободи

   У нашій школі до Дня Гідності і Свободи були проведені виховні години.

У початкових класах година спілкування проходила під гаслом "За Україну, за її волю. Вічна пам'ять героям Небесної сотні", в учнів старшої школи - "Україна - територія гідності і свободи".

Учні дізналися про походження свята, яке відзначають на честь вшанування Революції Гідності, вшанували пам'ять героїв Небесної сотні, патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина.

Діти переглядали презентації до свята, слухали пісні, читали вірші, вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Вчителі намагалися донести до учнів об'єктивну інформацію про доленосні події в Україні XXI ст., розвивали бажання стати гідними громадянами України.

Альбом: ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ Альбом: ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ Альбом: ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ Альбом: ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ Альбом: ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ Альбом: ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ Альбом: ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ Альбом: ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ Альбом: ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ Альбом: ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ Альбом: ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ Альбом: ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ Альбом: ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ
Web-адреса: monachinivka-nvk.kupyansk.info/news/id/11647 | Переглядів: 149Дата публікації: 17:56 23.11.2017
Директор

Реуцька Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Виховна робота
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих