День пам'яті Героїв Крут
День пам\

Поділитися новиною:

День пам'яті Героїв Крут

29 січня 2018 в нашій школі пройшла тематична лінійка, присвячена Дню пам'яті героїв Крут

29 січня 100 – річниця бою під Крутами – подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. 

До річниці бою під Крутами у нашій школі  пройшов вечір пам'яті «Крутянські спартанці або як нищили цвіт нації», загальношкільна лінійка "29 січня - День вшанування пам'яті"Вчитель історії розповіла про ті жахливі часи, які відбулися у січні 1918 року на залізничній станції Крути.       

Проведення таких заходів дає можливість формувати в учнів почуття  патріотизму, виховувати власну національну гідність,  гордість за свою Батьківщину та повагу до історії українського народу. Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину..

Альбом: День пам'яті Героїв Крут Альбом: День пам'яті Героїв Крут Альбом: День пам'яті Героїв Крут Альбом: День пам'яті Героїв Крут Альбом: День пам'яті Героїв Крут Альбом: День пам'яті Героїв Крут Альбом: День пам'яті Героїв Крут
Web-адреса: monachinivka-nvk.kupyansk.info/news/id/12217 | Переглядів: 138Дата публікації: 20:15 29.01.2018
Директор

Реуцька Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Виховна робота
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих