ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ У МОНАЧИНІВСЬКОМУ НВК
ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ У МОНАЧИНІВСЬКОМУ НВК

Поділитися новиною:

ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ У МОНАЧИНІВСЬКОМУ НВК

З 02 по 06 квітня 2018 року у нашій школі з метою виховання в учнів любові до рідної природи, екологічної культури проходив тиждень біології.

 

Упродовж тижня учні поринули у світ цікавого «природничого» життя. Відбулося чимало цікавих та змістовних заходів спрямованих на поглиблення біологічних знань учнів та виховання в них почуття любові до природи рідного краю.

Не залишила жодного учня байдужим гра-квест «У пошуках скарбів» для учнів 5-9-х класів. Діти були об’єднані у дві команди: хлопців та дівчат. Команди подорожували між  6-ма кабінетами виконуючи різноманітні завдання біологічного змісту. Команди йшли у змаганні пліч-о-пліч, але перемогу здобула команда дівчаток. За перемогу вони отримали диплом переможців та солодкі подарунки.

Крім цього діти брали участь у вікторинах «На гостину до Флори і Фауни» та «У світі тварин та рослин», у конкурсі малюнків на тему «Моя планета».

Проведені заходи в рамках Тижня біології були спрямовані на розвиток в учнів інтересу та поваги до біології, екологічної культури, прагнення зберегти та примножувати  природні багатства своєї країни.

 

Альбом: ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ У МОНАЧИНІВСЬКОМУ НВК Альбом: ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ У МОНАЧИНІВСЬКОМУ НВК Альбом: ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ У МОНАЧИНІВСЬКОМУ НВК Альбом: ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ У МОНАЧИНІВСЬКОМУ НВК Альбом: ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ У МОНАЧИНІВСЬКОМУ НВК Альбом: ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ У МОНАЧИНІВСЬКОМУ НВК Альбом: ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ У МОНАЧИНІВСЬКОМУ НВК Альбом: ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ У МОНАЧИНІВСЬКОМУ НВК Альбом: ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ У МОНАЧИНІВСЬКОМУ НВК
Web-адреса: monachinivka-nvk.kupyansk.info/news/id/12842 | Переглядів: 59Дата публікації: 21:02 10.04.2018
Директор

Реуцька Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Виховна робота
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих