Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності на уроках у сучасній школі»
Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності на уроках у сучасній школі»

Поділитися новиною:

Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності на уроках у сучасній школі»

18 квітня 2018 року на базі нашої школи відбувся семінар для вчителів початкових класів та вихователів району

  Директор навчально-виховного комплексу Реуцька О.В. у формі презентації привітала учасників семінару, ознайомивши присутніх із закладом освіти.

  Перед учасниками семінару виступила методист ІМЦ відділу освіти Куп'янської РДА Якубинська О.Б., яка оголосила тему, завдання та регламент роботи семінару.

  У вигляді презентації «Формування соціальної компетентності  на уроках у сучасній школі»  теоритичну складову семінару розкрила директор Моначинівського НВК  Реуцька О.В.

  Після цього вчителі району  відвідали відкритий інтегрований урок з математики та природознавства у 4-му класі «Закріплення письмових прийомів ділення багатоцифрових чисел на одноцифрові. Розв’язування задач вивчених видів. Водойми України» вчителя початкових класів Карацюби Л.М. Костенко В.І., вчитель початкових класів Курилівського ліцею, ознайоимла присутніх з власним педагогічним досвідом.. Вихователі у цей час відвідали дошкільну групу закладу освіти, де ознайомилися з її роботою.

 Практичний психолог Чорна В.П. провела тренінгові вправи. 

 Учні школи разом з вчителем української мови Коробовою О.М. провели екскурсію до шкільного літературно-краєзнавчого музею Г.С. Сковороди.

  Методист ІМЦ Якубинська О.Б. підвела підсумки роботи семінару.  Всі очікування вчителів та вихователів   справдились і вони збагатили свою методичну скарбничку новими знаннями. 

Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності на уроках у сучасній школі» Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності на уроках у сучасній школі» Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності на уроках у сучасній школі» Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності на уроках у сучасній школі» Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності на уроках у сучасній школі» Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності на уроках у сучасній школі» Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності на уроках у сучасній школі» Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності на уроках у сучасній школі» Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності на уроках у сучасній школі» Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності на уроках у сучасній школі» Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності на уроках у сучасній школі» Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності на уроках у сучасній школі» Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності на уроках у сучасній школі» Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності на уроках у сучасній школі» Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності на уроках у сучасній школі»
Web-адреса: monachinivka-nvk.kupyansk.info/news/id/12958 | Переглядів: 50Дата публікації: 20:05 23.04.2018
Директор

Реуцька Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Виховна робота
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих