8-9 травня День пам’яті та примирення, 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
8-9 травня День пам’яті та примирення, 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Поділитися новиною:

8-9 травня День пам’яті та примирення, 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У Моначинівському НВК відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення, 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

8 травня в Моначинівському сільському клубі відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ветеранів привітали гості: голова Моначинівської сільської ради Черкасов М.Ф., директор Моначинівського НВК Реуцька О.В., директор ТОВ "Пальмєра" Шпаковський О.О., заступник голови Куп’янської райради "Ветеран" Коломійцева Т.М., директор Куп’янського райтерцентру соц.обслуговування населення (надання соц. послуг) Кравченко Н.М.  Голова Моначинівської сільської ради та директор ТОВ "Пальмєра" надали ветеранам матеріальну допомогу. Відбувся святковий концерт за участі аматорів сільського клубу, вокальної групи "Берегиня" та учнів Моначинівського НВК.

Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Альбом: 8-9 травня День пам’яті та примирення, 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
Web-адреса: monachinivka-nvk.kupyansk.info/news/id/13243 | Переглядів: 26Дата публікації: 11:27 14.05.2018
Директор

Реуцька Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Виховна робота
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих